جمعه 4 بهمن 1398    |    Friday, January 24, 2020
درباره ما

امروزه گسترش انفورماتیک و تلفیق آن با تجارت موجب تسهیل ارتباطات و مراودات و همچنین بسترساز اشتغال گردیده، بگونه ای که دوام و پیشرفت اغلب مشاغل بشکل انکارناپذیری در گرو استفاده از اینترنت و نرم افزارهای مربوط به هر حرفه می باشد و رقابت در بازار امروز جهان بدون داشتن نرم افزارهای کاربردی، بازاریابی الکترونیکی و معرفی محصولات از طریق شبکه جهانی اینترنت ناممکن پنداشته می شود.


شرکت خدمات دارویی ماهان داروی میهن در سال 1387 با ایده تولید نرم افزارهای کاربردی در امر تسهیل فرآیندهای مرتبط با دارو و نیز اطلاع رسانی دارویی تاسیس شده است. زمینه فعالیت این شرکت ارائه خدمات مرتبط با اطلاع رسانی علمی دارویی، ارائه خدمات نوین در عرصه بازاریابی و فعالیت های مرتبط با IT در حوزه سلامت می باشد. بخش های این شرکت شامل واحد اطلاعات دارویی ، واحدIT شامل گروه تهیه و پشتیبانی نرم افزار ، واحد تعهدات و قیمت های بیمه ای داروها، واحد اخبار و مقالات، بخش مالی، واحد بازاریابی و تبلیغات و اپراتورهای پاسخگو می باشد.


معرفی داروبانک

داروبانک اولین پرتال جامع اطلاع رسانی دارویی مورد تایید واحد DPIC معاونت غذا و دارو در بخش خصوصی است که برای نخستین بار و بصورت تخصصی برای کاربران حوزه دارو در کشور طراحی و ایجاد شده است.

این پرتال که یکی از محصولات شرکت ماهان دارو می باشد بصورت روزانه توسط کادر علمی و فنی این مرکز بروزرسانی و پشتیبانی می گردد.

این سامانه ضمن ارائه خدمات اطلاع رسانی دارویی، ارتباط دهنده شرکتهای تولیدکننده، واردکننده، توزیع کننده و داروخانه های سراسر کشور بوده و سعی شده تا بطور همزمان اطلاعات علمی ، تجاری و بیمه ای هر دارو بشکلی آسان در دسترس کاربران قرار داده شود.